سه شنبه 30 بهمن 1397
دکتر سيد حسين ابراهيميان رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد قائم شهر
اخبار دانشكدهدکتر سيد حسين ابراهيميان رياست محترم دانشگاه آزاد اسلامي واحد قائم شهر

سید حسین ابراهیمیان دراولین دیدار با اعضاء هیأت علمی و کارکنان واحد قائم شهر گفت: باید با معرفی امکانات و پتانسیل های موجود واحد،سرمایه های مادی ومعنوی که دراخیتار داریم  در جهت جذب حداکثری دانشجو و رشته های جدید تحصیلات تکمیلی و شکل گرفتن یک دانشگاه کارآفرین تلاش کرد.

سرپرست جدید واحد قائم شهر از زحمات دکتر باقرزاده رئیس سابق واحد قائم شهر برای رشد و تعالی این مجموعه علمی و دانشگاهی قدردانی و تشکر کرد.

ابراهیمیان از تک تک اساتید وکارکنان جهت حضور در جلسه قدردانی کرد و سخنان خود را درخصوص نکاتی درباره دانشگاه آزاد اسلامی واحدقائم شهر آغاز کرد.

وی از کلیه پرسنل و اعضاء هیأت علمی واحدقائم شهر خواست تا بدون هیچ گونه حاشیه و چالشی باهمراهی و همدلی  و با تشکیل اتاق فکر با ایده و نظر و با تلاشی مضاعف ویک جهاد خستگی ناپذیر برای رسیدن به  اهداف بلند دانشگاه آزاد اسلامی واحد

قائم شهر اقدام کنند.

مسئول نهاد رهبری دانشگاههای آزاد اسلامی استان مازندران واحد قائم شهر را یکی واحدهای قدیمی با سرمایه عظیم نیروی انسانی متشکل از اساتید با تجربه و کارکنان و مدیران فعال و پرتلاش ، 35 هکتار زمین ،83 هزار مترمربع فضا،خوابگاه ،امکانات نرم افزاری و سخت افزاری معرفی کرد و گفت:  با وجود این ظرفیتها واحد قائم شهر می تواند در سطح استان و کشور موفق عمل کند.

وی وجود مدیران دلسوز، متعهد و پرتلاش استانی و کشوری را یکی دیگر از موفقیتهای دانشگاه آزاد اسلامی دانست و گفت:قطعاً با حمایتهای مادی و معنویشان دانشگاه به اهداف خود خواهد رسید.

سرپرست واحد قائم شهر تولید علم و تبدیل آن به ثروت و درآمد ،همکاری با شرکتهای اقتصادی دانش بنیان برای کاهش وابستگی به شهریه دانشجویان، سرمایه گذاری برای اساتید صاحب ایده و نظر، حرکت به سمت توسعه وگسترش رشته های تحصیلات تکمیلی ،نهادینه نمودن اقدام و عمل در دانشگاه آزاد اسلامی، افزایش ارتباط با صنعت و مراکز و موسسات اقتصادی، توسعه آموزشهای کارآفرنانه، توجه به سند اسلامی شدن دانشگاه جهت رشد و تعالی ارزشهای اسلامی وانسانی در محیطهای علمی و دانشگاهی ،انضباط مالی ،مدیریت هزینه ها،صرفه جویی در مصرف،اصلاح شدن الگوی مصرف و جلو گیری از اسراف را از مهمترین اهداف و برنامه های خود اعلام کرد.

ابراهیمیان از معاونین و مدیران خواست تا در کارگروههای برنامه ریزی حوزهای مربوطه  در خصوص درآمد زایی دانشگاه وتبدیل نمودن آن به یک دانشگاه کارآفرین، تدوین کاهش هزینه ها، راههای تقویت روحیه تولید و کارآفرینی در کارکنان، راههای معرفی واحد به فارغ التحصیلان آموزش و پرورش، حضور منظم و با نشاط درمحیط کار نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دهند تا در جلسه هیأت رئیسه و هیأت امنا مطرح و تصمیم گیری شود.

دیدار صمیمی دکتر ابراهیمیان با اعضاء هیأت علمی و کارکنان با حضور نیازآذری دبیرهیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران ،صالحی رئیس دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران،اساتید و کارکنان در سالن اجتماعات واحد قائم شهر برگزارشد.


کلمات کليدي:

تاريخ:

26/08/1392

نويسنده: مدیر سایت نظرات: 0 بازديد: 1758
نظرات کاربران
نام و نام خانوادگي:
متن کامل:
تصوير امنيتي:


خدمات الکترونیکیلینک مفیدآمار سایت
سه شنبه 30 بهمن 1397
کل اخبار : 158
بازدید امروز: 3
بازدید دیروز 60
بازدید کل: 447,411
آنلاین: 11
آدرس ما

قائمشهر - جاده کیاکلا ، کلاگر محله ، دانشکده کشاورزی ، دانشکده سما

ریاست : 42256382
امتحانات : 42256390
فارغ التحصیلان : 42256391
آموزش : 42256386
مدیرآموزش: 42248613

Copyright (c) 2013 MidaCms. Designed by Mahdinet